154 відгуків
+380 (95) 090-55-60
Интернет-магазин "Art-uk"

Тварини

Модульні картини з тваринами завжди користувалися високим попитом, тому, що фауна подарувала нам їх безліч видів і кожна людина може вибрати свого улюбленця.
Одні обирають за принципом «з ким себе асоціюють», такі, як правило, беруть панно з левами і тиграми. Це могутні й благородні хижаки, господарі своїх земель, вселяють повагу тим, хто поруч і страх ворогам. Без сумніву багатьох підкорюють їх владні риси.
Хтось бачить себе у великому і мудрому слоні або дикому, неприборканому лісовому вовка.
Інші дивляться просто на зовнішній вигляд звірів. Їм подобаються пухнасті лисиці, горді коні і аристократичні олені.
Хтось вибирає добре знайомих милих, доброзичливих кішок і собак. Вони можуть бути як ласкавими, так і агресивні або, навпаки, смішними і веселими. Адже характер наших домашніх улюбленців так схожий на людський.
Так само тут можна знайти картини з птахами. Кольоровий папуга ара прикрасить Ваш інтер'єр і додасть гостроти, а лелеки, символізують здоров'я й довголіття принесуть в кімнату правильну енергетику. Голуби в будинку, за повір'ям, повинні принести мир і достаток, а так-же багато хороших звісток.
Окреме потрібно сказати про триптихи з лебедями, які, в основному, зображені плаваючими в озерах. Вони додадуть відчуття умиротворення. А пара лебедів завжди виглядає дуже романтично, і таке зображення відмінно підійде в якості символу великої любові живе в будинку.
Диптрих с бабочками всегда выглядит очень нежно, слегка тревожно и воодушевляюще прекрасно, что делает их невероятно универсальными для дома и на подарок.
Животные на картине всегда выглядят хорошо независимо от размера. И маленькая белочка, и большой медведь бывают одинаково прекрасны.
Может показаться, что их настолько много, что сложно выбрать, невозможно остановиться на чем-то одном, ведь хочется и льва, и слона, и лебедя, и бабочку, но к сожалению, не хватит стен, на такое количество картин. Определиться помогут только личный вкус и симпатия к определенным видам животных.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner