154 відгуків
+380 (95) 090-55-60
Интернет-магазин "Art-uk"

Міста, мости, замки

Прокидатися щоранку і бачити перед собою Ейфелеву вежу " Біг Бен або Оперний театр Сіднея, замість обридлої міської сірості – чи це не мрія будь-якого Українця?
Тепер це можливо і зовсім недорого за ціною. Достатньо купити модульну картину з пейзажем Франції і Ви щодня зможете снідати в романтичній атмосфері Єлисейських полів, проводити дні вдивляючись в архітектурне бесподобие Лондона, споглядати давні європейські замки. Що більше до душі: Китайський мегаполіс, який виглядає, як місто майбутнього з фантастичного фільму чи знайомий не гірше, з кінематографа, Нью-Йорк в якому відбувалося стільки сюжетів, що Ви його точно ні з чим не сплутаєте. Може варто зупинити погляд на старих містах, які майже не змінили свій зовнішній вигляд за сотні років? Тоді вузькі вулички Риму приведуть Вас прямо в легендарний Колізей. Добродушний гондольєр прокотить по Венеціанському Гранд Каналу. До речі, міські канали так само поширені і вічно квітучому місті – Амстердам, за яким розкинулося понад тисячі двохсот мостів під істину, він побудований на воді. Що вибрати стару частину міста в Чехії або вуличку з традиційними німецькими будинками, які прикрашені рослини і яскравими фарбами, щоб місто виглядало привітно? – Прийняти рішення буде складно, адже є ще безліч картин з мостами. Подивіться на міст «Золоті Ворота» поєднує в собі простоту, граціозність і велич. На Тауерський міст в Лондоні опрацьований до найдрібніших деталей, він містить у собі весь політ думки британських архітекторів дев'ятнадцятого століття і, без сумніву, став однією з головних визначних пам'яток міста.
Так-же Ви знайдете і безліч триптихів із зображенням рідної України. Пейзажі старого Львова і пам'ятника прекрасною Одеси, монументи величі Києва і багато інші картини з містами можна знайти в цьому розділі.
Стоит отдельно  упомянуть про потрясающий вид ночных и вечерних городов. После заката они будто преображаются и выглядят совершенно иначе, по новому. Огни ночного мегаполиса, огромные высотные здания, дарящие свет из своих окон, рекламные вывески и витрины магазинов никогда не дадут этим великанам погрузится во тьму. На противоположной стороне весов будут выступать диптрихи с небольшими поселениями, которые озаряются в ночи лишь светом луны и нескольких фонарей передавая свою неповторимую атмосферу покоя и легкой загадки.
Все це може бути у Вас вдома, варто лише купити міський пейзаж з доставкою.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner