154 відгуків
+380 (95) 090-55-60
Интернет-магазин "Art-uk"

Різновиди друку в інтер'єрі

У цій статті ми хочемо розглянути види широкоформатного друку застосовуються для інтер'єру Вашого будинку.
Друк водними і водно-пігментним чорнилом .
Найпоширеніша друк для картин, постерів,плакатів і так далі для внутрішніх приміщень. По суті це звичайний домашній струменевий принтер формату більше ніж 3 і можливістю рулонної подачі матеріалу.
Існує два види чорнила на водній друку:
1 - друк водними чорнилами
2 - друк водно - пігментним чорнилом.
Обладнання застосовується одне і теж.
Друк водними чорнилами плюси:
Екологічно безпечні
Низька вартість чорнила
Не забиваються дюзи друкованих голів (це найдорожчий расходник який на ряду з чорнилом впливає на вартість друку )
Висока чіткість зображення на папері ( на хорошій )
Хороша передача кольору ( тут правда потрібно розуміти одне просте правило для чорнила на водній основі, закріплення яких відбувається за рахунок поглинання в носій, процес сушіння для даного виду чорнила вторинний. Чим більш "пористее" друкований матеріал тим чіткіше зображення але втрата колірних відтінків, але і відповідно навпаки )
Мінуси:
Швидке вицвітання картини ( через 1-2 роки під впливом світла відбувається втрата кольоровості, допомагають спеціальні лаки але не на довго ще на 1-2 роки)
Чорний не зовсім чорний ( найчастіше з фіолетовим відтінком )
Картини сильно бояться води ( притому дуже сильно, тому їх покривають лаком, але тут не все так однозначно - якщо покривати лаком на водній основі це найчастіше акрилові лаки на водній основі, то картинка може трохи розмитися, а якщо лак на основі розчинників то це не найкращий варіант для інтер'єру в плані екології.
Картина на полотні на відміну від паперу не зовсім чітка (тут негативним чином позначається горбиста структура полотна, чорнило встигають трохи розтікатися, так як закріплення даного виду чорнила відбувається за рахунок "поглинання" в носій )

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner